İstanbul’dan Konaklamalı Uludağ Turu

Uludağ Turu

İstanbul’dan Konaklamalı Uludağ Turları

Tur Seçenekleri: 

 * 1 Gece Bursa Şehir Merkezi Konaklamalı (Alternatif otel seçenekleri) 
 * 1 Gece Uludağ Kayak Merkezi Konaklamalı 
 * 2 Gece Uludağ Kayak Merkezi Konaklamalı 

Detayları aşağıda bulabilirsiniz 

1 Gece Bursa Merkez Anatolia Otel Konaklamalı
1 Gece 2 Gün Bursa Şehir Merkezi Anatolia Otel Konaklamalı Uludağ Turu 

11 Ocak 2020 – 1 Mart 2020 arası her hafta sonu cumartesi & pazar 

İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım + Otel Uludağ / Uludağ Otel arası ulaşım + 1 Gece Konaklama + İlk gün araç içi kahvaltı + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Otopark Ücretleri + Uludağ Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Araç içi ikramlar dahil kişi başı 319 TL 

» 2 kişilik odalarda kişi başı 319 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 299 TL (Ulaşım Dahil)

Konaklama Oteli: Bursa Merkez Anatolia Otel (Çekirge Mevkii)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul’dan 1 Gece 2 Gün Bursa Merkezi Anatolia Otel Konaklamalı Uludağ Programı: 

Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece 
» 03:30 da İncirli Alfemo Önü, 
» 03:45 de Mecidiyeköy Teknosa, 
» 04.00 de Kadıköy Evlendirme Dairesi, 
» 04:15 de Kartal Köprüsü 

Cumayı Cumartesiye bağlayan gece hareket noktalarında toplanma ve misafirlerimizi aldıktan sonra Uludağ Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN: Konaklamalı Uludağ Turumuzda istikametimiz Bursa oluyor. Sabahın ilk ışıklarında Bursa’ya varıyoruz ve ardından direk Uludağ Kayak Merkezine geçiyoruz. Milli park sınırları içinde bulunan ve Türkiye’nin en gözde kayak merkezi olan Uludağ’da kızak, kayak ve snowboard aktivitelerini yapabileceğiniz gibi teleferiğe binerek zirveden o muhteşem manzara şahit olabilirsiniz. Kayak, kızak ve snowboard kiralamak için bir çok kayak odası bulunmaktadır ve bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Dilerseniz bizimde anlaşmalı olduğumuz kayak odasından ekipmanlarınızı kiralayabilirsiniz. Uludağ’da cafe tarzı bir çok işletme bulunmaktadır. Dilediğiniz yerde gününüzü geçirebilir ve öğle yemeği tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Özel işletmeler dışında gideceğimiz bölgede TEDAŞ, PTT ve ASKERİ Tesislerde bulunmaktadır. Saat 16:30 civarlarında Uludağ’da dağ aktivitelerimizin ardından aracımıza binip Bursa Merkezinde bulunan otelimize geçiyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Otelde dinlenip akşam yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle beraber 23:45’de Bursa’da gece kulübüne gidiyoruz. Gece Etkinliği saat 02:30-03:00’da sona eriyor. Gece etkinliği ücreti giriş + ulaşım 25-30 TL. 

2.GÜN: Pazar günü otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra odaları boşaltıp dileyen misafirlerimizle 08:00-09:00’da hareket edip tekrardan Uludağ Kayak Merkezine gidiyoruz. Ben bugün Kayak Merkezine çıkmayacağım diyen misafirlerimiz gününü Bursa merkezde serbest zaman olarak değerlendirebilir. Pazar günü yine dopdolu ve eğlenceli bir Uludağ günü geçirdikten sonra 16:30-17:00’da Uludağ Kayak Merkezinden ayrılıp Bursa’da İskender molası verip ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz ve Uludağ Turumuzu sonlandırıyoruz.

İstanbul Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Anatolia Otel Konaklamalı Uludağ Turu Tarihleri: 

Her Cumartesi & Pazar

18 – 19 Ocak 2020
25 – 26 Ocak 2020

01 – 02 Şubat 2020
08 – 09 Şubat 2020
15 – 16 Şubat 2020
22 – 23 Şubat 2020
29 Şubat – 1 Mart 2020

İstanbul Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Anatolia Otel Konaklamalı Uludağ Turu Fiyatları 

Bursa Anatolia Otel KONSEPT (Yarım Pansiyon) 
» Kahvaltı (Açık Büfe)
» Akşam Yemeği (Set Menü)

İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım + Otel Uludağ / Uludağ Otel arası ulaşım + 1 Gece Konaklama + İlk gün araç içi kahvaltı + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Otopark Ücretleri + Uludağ Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Araç içi ikramlar dahil kişi başı 319 TL 

» 2 kişilik odalarda kişi başı 319 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 299 TL (Ulaşım Dahil)

• Tek kişi konaklamalarda 150 TL fiyat farkı alınır.

Yılbaşı tarihinde +30 TL fiyat farkı mevcuttur

Ücrete Dahil Olanlar
• 1 Gece Bursa Merkez Anatolia Otel’de Konaklama
• İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
• Otel – Uludağ / Uludağ – Otel Ulaşımı
• 1. Gün Araç İçi Kahvaltı Paketi
• 2. Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
• 1. Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
• Uludağ Milli Park Giriş Ücretleri
• Otopark Ücretleri
• Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir)
• Kişisel harcamalar
• Yemeklerde alınan içecekler
• Kayak Ekipmanları
• Öğle Yemekleri
• Uludağ Skipass Fiyatları
• Kızak Kiralama

İndirimli Ekstra Opsiyonel Hizmetler: 

» Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL (Günlük)
» Snowboard + Snowboard Botu = 50 TL (Günlük)
» Kar Pantolonu + Kar Montu = 50 TL (Günlük)
» Öğle Yemeği = 30 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)

Konaklama Oteli: Bursa Anatolia Otel 

1985’ten beri tarihiyle, konforuyla ve huzuruyla büyüyen Hotel Anatolia, geçmişin tecrübeli bilgeliğini bugünün genç enerjisiyle buluşturuyor. Bursa’nın tarihi kaplıca bölgesi Çekirge’de hizmet veren Hotel Anatolia, yenilenen yüzüyle misafirlerini bekliyor. Uludağ‘ın eteklerinde doyumsuz Bursa manzarasının hakim olduğu otel, termal özelliğe sahip hamamıyla huzurlu molaların durağı ya da stresli iş günlerinin tatlı sonu oluyor. Bursa manzaralı yenilenen odalarıyla, rahatlatıcı dekorasyonuyla hayran bırakan Hotel Anatolia’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir huzur saklı… Beş çayı ya da akşam saatlerinde içeceklerinizi keyifle yudumlayabileceğiniz, temiz dağ havasıyla bütünleşen Lobby Teras ise misafirlerine keyifli zamanlar yaşatmaya devam ediyor.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Zeytinlik Mah. Fazılpaşa Sk. Bakırköy – İstanbul 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Anatolia Otel Konaklamalı Uludağ Turu Bilgilendirmeleri:

– Araçlarımız 54,46,27 ve 16 lık olup turumuzun sayısına göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız genelde 46 lık olup 2012 model üstü tv koltuklu turizm paketli araçları tercih etmekteyiz.

– Yolculuk esnasında misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale çevirmek için Çay, Kahve, Soğuk meşrubat, su ve kek ikramlarımız mevcuttur.

– Konaklamalı turlarımızda misafirlerimizin seyahat sigortaları muhakkak yapılmaktadır, zorunludur ve fiyata dahildir.

– Tur başlangıcından bitişine kadar rehberlerimiz misafirlerimizle bire bir ilgilenip yönlendirmektedir.

0-5 yaş arası çocuklar koltuk almamak kaydı ile 2 yetişkin yanında ÜCRETSİZdir. Koltuk talep edilirse 70 TL fark ödenmesi gerekmektedir. 5 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir. Çocuk katılımcıların rezervasyon esnasında belirtilmesi zorunludur.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 15 gün veya daha az gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

1 Gece Bursa Merkez Green Prusa Otel Konaklamalı
1 Gece 2 Gün Bursa Şehir Merkezi Green Prusa Otel Konaklamalı Uludağ Turu 

11 Ocak 2020 – 15 Mart 2020 arası her hafta sonu cumartesi & pazar ve ve Sömestr (18 Ocak – 2 Şubat) Özel Her Gün kalkışlı

İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım + Otel Uludağ / Uludağ Otel arası ulaşım + 1 Gece Konaklama + İlk gün araç içi kahvaltı + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Otopark Ücretleri + Uludağ Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Araç içi ikramlar dahil kişi başı 319 TL 

• 2 kişilik odalarda kişi başı 319 TL
• 3 kişilik odalarda kişi başı 299 TL
• 4 kişilik odalarda kişi başı 269 TL

Tek başına konaklama fiyatı 429 TL

Konaklama Oteli: Bursa Merkez Green Prusa Hotel (Osmangazi Mevkii)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul’dan 1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Green Prusa Hotel Konaklamalı Uludağ Programı: 

Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece

04:00 İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü
04:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
04:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:10 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
05:20 Çayırova Mc Donald’s Önü
05:30 Topçular Feribot

Cumayı Cumartesiye bağlayan gece hareket noktalarında toplanma ve misafirlerimizi aldıktan sonra Uludağ Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN: Konaklamalı Uludağ Turumuzda istikametimiz Bursa oluyor. Sabahın ilk ışıklarında Bursa’ya varıyoruz ve ardından direk Uludağ Kayak Merkezine geçiyoruz. Milli park sınırları içinde bulunan ve Türkiye’nin en gözde kayak merkezi olan Uludağ’da kızak, kayak ve snowboard aktivitelerini yapabileceğiniz gibi teleferiğe binerek zirveden o muhteşem manzara şahit olabilirsiniz. Kayak, kızak ve snowboard kiralamak için bir çok kayak odası bulunmaktadır ve bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Dilerseniz bizimde anlaşmalı olduğumuz kayak odasından ekipmanlarınızı kiralayabilirsiniz. Uludağ’da cafe tarzı bir çok işletme bulunmaktadır. Dilediğiniz yerde gününüzü geçirebilir ve öğle yemeği tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Özel işletmeler dışında gideceğimiz bölgede TEDAŞ, PTT ve ASKERİ Tesislerde bulunmaktadır. Saat 16:00 civarlarında Uludağ’da dağ aktivitelerimizin ardından aracımıza binip Bursa Merkezinde bulunan otelimize geçiyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Otelde dinlenip akşam yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle beraber 23:45’de Bursa’da gece kulübüne gidiyoruz. Gece Etkinliği saat 02:30-03:00’da sona eriyor. Gece etkinliği ücreti giriş + ulaşım 25-30 TL.

2.GÜN: Pazar günü otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra odaları boşaltıp dileyen misafirlerimizle 08:30-09:00’da hareket edip tekrardan Uludağ Kayak Merkezine gidiyoruz. Ben bugün Kayak Merkezine çıkmayacağım diyen misafirlerimiz gününü Bursa merkezde serbest zaman olarak değerlendirebilir. Bursa’da kalacak misafirlerimiz en geç 12:00’da otel odasını boşaltmalılar. Pazar günü yine dopdolu ve eğlenceli bir Uludağ günü geçirdikten sonra Aracımız Uludağ dan 16:00 hareket edip Bursa merkezde kalan misafirlerimizide ortalama 17:00-17:30’da alıp, Meşhur Bursa İskenderi ve Kestane Şekeri molalarımızın ardından İstanbul’a doğru hareket etmektedir. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculukla İstanbul’a ulaşıp siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve yeni turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla vedalaşıyoruz ve Uludağ Turumuzu sonlandırıyoruz.

İstanbul Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Green Prusa Hotel  Konaklamalı Uludağ Turu Tarihleri: 

Her Cumartesi & Pazar ve Sömestr (18 Ocak – 2 Şubat) Özel Her Gün kalkışlı

18 – 19 Ocak 2020 (Cumartesi & Pazar)
19 – 20 Ocak 2020 (Pazar & Pazartesi)
20 – 21 Ocak 2020 (Pazartesi & Salı)
21 – 22 Ocak 2020 (Salı & Çarşamba)
22 – 23 Ocak 2020 (Çarşamba & Perşembe)
23 – 24 Ocak 2020 (Perşembe & Cuma)
24 – 25 Ocak 2020 (Cuma & Cumartesi)
25 – 26 Ocak 2020 (Cumartesi & Pazar)
26 – 27 Ocak 2020 (Pazar & Pazartesi)
27 – 28 Ocak 2020 (Pazartesi & Salı)
28 – 29 Ocak 2020 (Salı & Çarşamba)
29 – 30 Ocak 2020 (Çarşamba & Perşembe)
30 – 31 Ocak 2020 (Perşembe & Cuma)
31 Ocak – 1 Şubat 2020 (Cuma & Cumartesi)

01 – 02 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
08 – 09 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
15 – 16 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
22 – 23 Şubat 2020 (Cumartesi & Pazar)
29 Şubat – 1 Mart 2020 (Cumartesi & Pazar)

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız 

İstanbul Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Green Prusa Otel Konaklamalı Uludağ Turu Fiyatları 

İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım + Otel Uludağ / Uludağ Otel arası ulaşım + 1 Gece Konaklama + İlk gün araç içi kahvaltı + Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı + Otel’de 1 Akşam Yemeği + Otopark Ücretleri + Uludağ Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Araç içi ikramlar dahil kişi başı 319 TL 

• 2 kişilik odalarda kişi başı 319 TL
• 3 kişilik odalarda kişi başı 299 TL
• 4 kişilik odalarda kişi başı 269 TL

Tek başına konaklama fiyatı 429 TL

Yılbaşı tarihinde fiyatlarda +30 TL artış mevcuttur

Ücrete Dahil Olanlar
• İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
• 1. Gün araç içi kahvaltı paketi
• 1 Gece Bursa Merkez Green Prusa Otel’de Konaklama
• Otel – Uludağ / Uludağ – Otel Ulaşımı
• 2. Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
• 1. Gün Set Menü Akşam Yemeği
• Uludağ Milli Park Giriş Ücretleri
• Otopark Ücretleri
• Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir)
• Kişisel harcamalar
• Yemeklerde alınan içecekler
• Kayak Ekipmanları
• Öğle Yemekleri
• Uludağ Skipass Fiyatları
• Kızak Kiralama

İndirimli Ekstra Opsiyonel Hizmetler: 

• Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL (Günlük)
• Snowboard + Snowboard Botu = 50 TL (Günlük)
• Kayak Pantolonu 30 TL (Günlük)
• Kayak Montu 30 TL (Günlük)
• Öğle Yemeği = 35 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)

Uludağ 2020 Skipass Fiyatları (Teleferik-Telesiyej-Teleski)
• Tek Çıkış 25-30 TL
• 4 saat 100 TL
• 1 gün Sınırsız 165 TL

Konaklama Oteli: Bursa Green Prusa Hotel

Tesis Genel Tanıtım;  Sıcak, güleryüzlü, profesyonel bir hizmet eşliğinde size özel farkı fark edeceğiniz anlar yaşamaya davet ediyoruz.

Koşulsuz misafir memnuniyeti, rahatı, konforu, ve hizmet anlayışı düşünülerek tasarlanmış odaları, salonları ve mimarisi ile kapılarını siz değerli konuklarına açıyor “EVİNİZE HOŞGELDİNİZ” diyoruz.

Otelimiz; Corner Room (4 adet), Corner Superior Room (3 adet),Family room (1 adet), Engelli Odası (1adet),Ferrari Yataklı Aile Odası (1 Adet),Triple Room (6 Adet), Standart Room (34 adet) oda seçeneği ile toplam 50 oda 120 yatak kapasitelidir.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

1 Gece 2 Gün Bursa Merkez Anatolia Otel Konaklamalı Uludağ Turu Bilgilendirmeleri:

– Araçlarımız 54,46,27 ve 16 lık olup turumuzun sayısına göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız genelde 46 lık olup 2012 model üstü tv koltuklu turizm paketli araçları tercih etmekteyiz.

– Yolculuk esnasında misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale çevirmek için Çay, Kahve, Soğuk meşrubat, su ve kek ikramlarımız mevcuttur.

– Konaklamalı turlarımızda misafirlerimizin seyahat sigortaları muhakkak yapılmaktadır, zorunludur ve fiyata dahildir.

– Tur başlangıcından bitişine kadar rehberlerimiz misafirlerimizle bire bir ilgilenip yönlendirmektedir.

0-5 yaş arası çocuklar koltuk almamak kaydı ile 2 yetişkin yanında ÜCRETSİZdir. Koltuk talep edilirse 70 TL fark ödenmesi gerekmektedir. 5 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir. Çocuk katılımcıların rezervasyon esnasında belirtilmesi zorunludur.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 15 gün veya daha az gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

1 Gece Uludağ Kayak Merkezi Uslan ve Erta Soyak Otel Dağ Konaklamalı
1 Gece 2 Gün Uludağ USLAN ve ERTA SOYAK OTEL Konaklamalı Uludağ Turu 

16-17 Ocak 2020
6-7 Şubat 2020
13-14 Şubat 2020

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Uludağ Uslan Otelde konaklama + 1 gün boyunca kayak takımı + İlk gün Araç içi Sabah Kahvaltısı + Otelde sabah öğle akşam açık büfe yemekler + Yemek saatlerinde soft içecekler + Beş Çayı + Gece Çorbası + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Seyahat Sigortası Dahil kişi başı 419 TL

» 2 kişilik odalarda kişi başı 419 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 399 TL (Ulaşım Dahil)
» 4 kişilik odalarda kişi başı 399 TL (Ulaşım Dahil)

Tek kişi konaklamalarda 350 TL fiyat farkı uygulanır.

Fiyatlar USLAN Otel için geçerlidir. ERTA SOYAK Otel için kişi başı +50 TL eklenmektedir.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

1 Gece 2 Gün Uludağ USLAN ve ERTA SOYAK OTEL Konaklamalı Uludağ Turu Programı:

İlk gün araç kalkış noktaları:

» 06.00 İncirli Alfemo Önü,
» 06.15 Mecidiyeköy Eski Teknosa – Simit Sarayı Önü,
» 06.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,
» 06.45 Kartal Köprüsü

Yol durumuna bağlı olmakla beraber İstanbul’dan hareket ettikten 4-4,5 saat sonra Uludağ varıyoruz. (Yollarda kapanma vs yoksa). Otele girişler ögleden sonra yapılabiliyor.

İlk gün dağ aktiviteleri ve Uludağ Kayak Merkezi Erta Soyak Otel’de konaklama

İkinci gün öğlene kadar odaları boşaltıyoruz ama 16:0016:30 civarlarına kadar Uludağ Kayak Merkezinde dağ aktivitelerine devam ediyoruz. 16:30 Uludağ’dan haraket edip İstanbul’a doğru hareket.

İstanbul Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Uludağ Kayak Merkezi USLAN ve ERTA SOYAK Otel Konaklamalı Tur Tarihleri: 

16-17 Ocak 2020
6-7 Şubat 2020
13-14 Şubat 2020

Yazılı ilk tarihlerin sabahı İstanbul’dan hareket edilir. Son gün 16:00’da Uludağ’dan İstanbul’a hareket edilir.

İstanbul Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Uludağ Kayak Merkezi USLAN ve ERTA SOYAK Otel Konaklamalı Tur Fiyatları: 

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Uludağ Uslan Otelde konaklama + 1 gün boyunca kayak takımı + İlk gün Araç içi Sabah Kahvaltısı + Otelde sabah öğle akşam açık büfe yemekler + Yemek saatlerinde soft içecekler + Beş Çayı + Gece Çorbası + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Seyahat Sigortası Dahil kişi başı 419 TL

» 2 kişilik odalarda kişi başı 419 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 399 TL (Ulaşım Dahil)
» 4 kişilik odalarda kişi başı 399 TL (Ulaşım Dahil)

Tek kişi konaklamalarda 350 TL fiyat farkı uygulanır.

Fiyatlar USLAN Otel için geçerlidir. ERTA SOYAK Otel için kişi başı +50 TL eklenmektedir.

Ücrete Dahil Olanlar;
• 1 Gece Uludağ USLAN veya ERTA SOYAK Otel’de Konaklama
• İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
• 1 Günlük kayak takımı
• İlk gün araç içi kahvaltı paketi
• Otelde Sabah Öğle Akşam Açık Büfe Yemekler
• Yemek saatlerinde soft içecekler
• Beş Çayı
• Gece Çorbası
• Uludağ Milli Park Giriş Ücreti
• Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir)
• Kişisel harcamalar
• Kayak Ekipmanları
• Kızak Kiralama
• Uludağ Skipass Fiyatları

İndirimli Ekstra Opsiyonel Hizmetler: 

» Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL (Günlük)
» Snowboard + Snowboard Botu = 50 TL (Günlük)
» Kar Pantolonu + Kar Montu = 50 TL (Günlük)
» Öğle Yemeği = 30 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)

Uludağ USLAN Otel KONSEPT (Tam Pansiyon) 

Konsept:

07.30-10.00 Kahvaltı
12.30-14.30 Öğle Yemeği
17.00-18.00 Beş Çayı
19.30-21.30 Akşam Yemeği
24.00-00.30 Gece Çorbası

Sabah öğle akşam açık büfe yemekler, yemek saatinde soft içecekler, beş çayı ve gece çorbası ücretsiz.

1 Gece Konaklama Otelleri:

Uludağ Kayak Merkezi Uslan Otel ve Erta Soyak Otel

Erta Soyak Otel

Tesis Genel Tanıtım;  Otelimiz Uludağ Oteller 1. Gelişim Bölgesinde kayak pistlerine en yakın noktada konumlanmıştır. Bursa şehir merkezine 35km, Sarıalan Teleferik istasyonuna 7km, 2. Bölge Teleferik istasyonuna 2km, Mudanya Feribot iskelesine 55km, arabalı Mudanya Feribot iskelesine 115km, Yenişehir Havalimanına 115km mesafededir. Konforunuz ve güvenliğiniz için tüm detaylar düşünülmüştür.

Büyüklük Bilgisi: Otel 41 standart odaya sahiptir

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Zeytinlik Mah. Fazılpaşa Sk. Bakırköy – İstanbul 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

1 Gece 2 Gün Uludağ Erta Soyak Otel Konaklamalı Uludağ Turu Bilgilendirmeleri:

– Araçlarımız 54,46,27 ve 16 lık olup turumuzun sayısına göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız genelde 46 lık olup 2012 model üstü tv koltuklu turizm paketli araçları tercih etmekteyiz.

– Yolculuk esnasında misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale çevirmek için Çay, Kahve, Soğuk meşrubat, su ve kek ikramlarımız mevcuttur.

– Konaklamalı turlarımızda misafirlerimizin seyahat sigortaları muhakkak yapılmaktadır, zorunludur ve fiyata dahildir.

– Tur başlangıcından bitişine kadar rehberlerimiz misafirlerimizle bire bir ilgilenip yönlendirmektedir.

0-5 yaş arası çocuklar koltuk almamak kaydı ile 2 yetişkin yanında ÜCRETSİZdir. Koltuk talep edilirse 100 TL fark ödenmesi gerekmektedir. 5 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 15 gün veya daha az gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

2 Gece Uludağ Kayak Merkezi Uslan ve Erta Soyak Otel Dağ Konaklamalı
2 Gece 3 Gün Uludağ USLAN ve ERTA SOYAK OTEL Konaklamalı Uludağ Turu 

14-16 Ocak 2020
17-19 Ocak 2020
16-18 Şubat 2020
18-20 Şubat 2020
23-25 Şubat 2020

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 2 Gece Uludağ Uslan Otelde konaklama + 2 gün kayak takımı + İlk gün Araç içi Sabah Kahvaltısı + Otelde sabah öğle akşam açık büfe yemekler + Yemek saatlerinde soft içecekler+ Beş Çayı + Gece Çorbası + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Seyahat Sigortası Dahil kişi başı 699 TL

» 2 kişilik odalarda kişi başı 699 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 699 TL (Ulaşım Dahil)
» 4 kişilik odalarda kişi başı 699 TL (Ulaşım Dahil)

Tek kişi konaklamalarda 550 TL fiyat farkı uygulanır.

Fiyatlar USLAN Otel için geçerlidir. ERTA SOYAK Otel için kişi başı +50 TL eklenmektedir.

17-19 Ocak 2020 hafta sonu tarihi için +350 TL fiyat farkı bulunmaktadır.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

2 Gece 3 Gün Uludağ USLAN ve ERTA SOYAK OTEL Konaklamalı Uludağ Turu Programı:

İlk gün araç kalkış noktaları:

» 07.00 İncirli Alfemo Önü,
» 07.15 Mecidiyeköy Eski Teknosa – Simit Sarayı Önü,
» 07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,
» 07.45 Kartal Köprüsü,

Yol durumuna bağlı olmakla beraber İstanbul’dan hareket ettikten 4-4,5 saat sonra Uludağ varıyoruz. (Yollarda kapanma vs yoksa). Otele girişler ögleden sonra yapılabiliyor.

İlk gün dağ aktiviteleri ve Uludağ Kayak Merkezi Erta Soyak Otel’de konaklama

İkinci gün dağ aktiviteleri ve Uludağ Kayak Merkezi Erta Soyak Otel’de konaklama

Üçüncü gün öğlene kadar odaları boşaltıyoruz ama 16:0016:30 civarlarına kadar Uludağ Kayak Merkezinde dağ aktivitelerine devam ediyoruz. 16:30 Uludağ’dan haraket edip İstanbul’a doğru hareket.

İstanbul Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı 3 Gün Uludağ Kayak Merkezi USLAN ve Erta Soyak Otel Konaklamalı 2020 Tur Tarihleri: 

14-15-16 Ocak 2020
17-18-19 Ocak 2020
16-17-18 Şubat 2020
18-19-20 Şubat 2020
23-24-25 Şubat 2020

Yazılı ilk tarihlerin sabahı İstanbul’dan hareket edilir. Son gün 16:00’da Uludağ’dan İstanbul’a hareket edilir.

İstanbul Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı 3 Gün Uludağ Kayak Merkezi USLAN ve ERTA SOYAK Otel Konaklamalı Tur Fiyatları: 

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 2 Gece Uludağ Uslan Otelde konaklama + 2 gün kayak takımı + İlk gün Araç içi Sabah Kahvaltısı + Otelde sabah öğle akşam açık büfe yemekler + Yemek saatlerinde soft içecekler+ Beş Çayı + Gece Çorbası + Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik + Refakat Hizmetleri + Seyahat Sigortası Dahil kişi başı 699 TL

» 2 kişilik odalarda kişi başı 699 TL (Ulaşım Dahil)
» 3 kişilik odalarda kişi başı 699 TL (Ulaşım Dahil)
» 4 kişilik odalarda kişi başı 699 TL (Ulaşım Dahil)

Tek kişi konaklamalarda 550 TL fiyat farkı uygulanır.

Fiyatlar USLAN Otel için geçerlidir. ERTA SOYAK Otel için kişi başı +50 TL eklenmektedir.

17-19 Ocak 2020 hafta sonu tarihi için +350 TL fiyat farkı bulunmaktadır.

Ücrete Dahil Olanlar;
• 2 Gece Uludağ Uslan veya Erta Soyak Otel’de Konaklama
• İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
• 2 Günlük kayak takımı
• İlk gün araç içi kahvaltı paketi
• Otelde Sabah Öğle Akşam Açık Büfe Yemekler
• Yemek saatlerinde soft içecekler
• Beş Çayı
• Gece Çorbası
• Uludağ Milli Park Giriş Ücreti
• Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir)
• Kişisel harcamalar
• Kayak Ekipmanları
• Kızak Kiralama
• Uludağ Skipass Fiyatları

İndirimli Ekstra Opsiyonel Hizmetler: 

» Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL (Günlük)
» Snowboard + Snowboard Botu = 50 TL (Günlük)
» Kar Pantolonu + Kar Montu = 50 TL (Günlük)
» Öğle Yemeği = 30 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)

Uludağ USLAN Otel KONSEPT (Tam Pansiyon) 

Konsept:

07.30-10.00 Kahvaltı
12.30-14.30 Öğle Yemeği
17.00-18.00 Beş Çayı
19.30-21.30 Akşam Yemeği
24.00-00.30 Gece Çorbası

Sabah öğle akşam açık büfe yemekler, yemek saatinde soft içecekler, beş çayı ve gece çorbası ücretsiz.

2 Gece Konaklama Otelleri:

Uludağ Kayak Merkezi Uslan Otel ve Erta Soyak Otel

Erta Soyak Otel

Tesis Genel Tanıtım;  Otelimiz Uludağ Oteller 1. Gelişim Bölgesinde kayak pistlerine en yakın noktada konumlanmıştır. Bursa şehir merkezine 35km, Sarıalan Teleferik istasyonuna 7km, 2. Bölge Teleferik istasyonuna 2km, Mudanya Feribot iskelesine 55km, arabalı Mudanya Feribot iskelesine 115km, Yenişehir Havalimanına 115km mesafededir. Konforunuz ve güvenliğiniz için tüm detaylar düşünülmüştür.

Büyüklük Bilgisi: Otel 41 standart odaya sahiptir

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52
Acente: Zeytinlik Mah. Fazılpaşa Sk. Bakırköy – İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz.

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

2 Gece 3 Gün Uludağ Erta Soyak Otel Konaklamalı Uludağ Turu Bilgilendirmeleri:

– Araçlarımız 54,46,27 ve 16 lık olup turumuzun sayısına göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız genelde 46 lık olup 2012 model üstü tv koltuklu turizm paketli araçları tercih etmekteyiz.

– Yolculuk esnasında misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale çevirmek için Çay, Kahve, Soğuk meşrubat, su ve kek ikramlarımız mevcuttur.

– Konaklamalı turlarımızda misafirlerimizin seyahat sigortaları muhakkak yapılmaktadır, zorunludur ve fiyata dahildir.

– Tur başlangıcından bitişine kadar rehberlerimiz misafirlerimizle bire bir ilgilenip yönlendirmektedir.

0-5 yaş arası çocuklar koltuk almamak kaydı ile 2 yetişkin yanında ÜCRETSİZdir. Koltuk talep edilirse 150 TL fark ödenmesi gerekmektedir. 5 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 15 gün veya daha az gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir. 
* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir. 
*MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR. 

%d blogcu bunu beğendi: